در راستای پیگیری طرح های سرمایه گذاری های خارجی در استان : بازدید مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از شرکت اکول

در راستای پیگیری طرح های سرمایه گذاری های خارجی  در استان :  بازدید مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از شرکت اکول

سیدمحمدعلی قاسمی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین از محل اجرای طرح شرکت اکول که برای اولین بار در ایران در زمینه حمل و نقل و لجستیک فعالیت میکند بازدید کرد.

در ابتدای این بازدید در نشستی مشترک با مدیران پروژه ، سید محمدعلی قاسمی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هدف از این بازدید را پیگیری مشکلات و اطلاع از میزان پیشرفت پروژه عنوان نموده و افزودند : علاقه مندیم تا شرکت اکول با توجه به ظرفیت و تجارب خود ، حضور بیشتر و جدی تری در استان قزوین و سایر نقاط کشور داشته باشد .

ایشان همچنین افزودند : ثبت سرمایه خارجی این شرکت در سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران می تواند موجب تسهیل در روند اجرایی این پروژه و بهره مندی از مشوق ها ، حمایت های قانونی و ضمانت ریسک های غیرتجاری توسط دولت ایران شود .

در ادامه این جلسه نماینده شرکت لجستیک اروپا (اکول) گزارشی از پیشرفت این پروژه ارائه و اظهار امیدواری کرد که تا پایان سپتامبر سال آتی میلادی پروژه آماده بهره برداری شود . .

ایشان توضیحاتی را در خصوص اجرای طرح های جدید شرکت در استان قزوین و مذاکره با شرکت های هنکل و منطقه ویژه اقتصادی پیام ارائه نمود  .

شایان ذکر است شرکت اکول یکی از شرکت های بزرگ در زمینه حمل و نقل و لجستیک در اروپا به شمار می رود که در 14 کشور دنیا حضور فعال دارد و حجم سرمایه گذاری شرکت در استان قزوین 50 میلیون یورو می باشد.

۲ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لینک ها

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
نقشه صفحه اصلی