اجرای پروژه های خدمات فنی در زمینه هوا و فضا و تولید قالب های صنعتی از محل سرمایه گذاری خارجی در استان قزوین

اجرای پروژه های خدمات فنی در زمینه هوا و فضا و تولید قالب های صنعتی از محل سرمایه گذاری خارجی در استان قزوین

جلسه بررسی موانع سرمایه گذاری خارجی در استان با حضور دکتر منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، سید محمدعلی قاسمی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ، نمایندگان دستگاههای اجرایی ذیربط و سرمایه گذاری خارجی در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی قزوین ، سید محمد علی قاسمی نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با اشاره به ابراز تمایل سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در استان قزوین ، بر لزوم توجه به تحلیل فضای کسب و کار استان و تسریع در صدور مجوز های سرمایه گذاری پروژه های اولویت دار استان تاکید کرد .
وی با اشاره به مسئولیت تمامی دستگاههای اجرایی استان در تحقق اقتصاد مقاومتی ، جذب سرمایه از خارج کشور در قالب پروژه های تولید انرژی ، صنعتی ، خدماتی و کشاورزی را از اولویت های اقتصادی کشور برشمرد و از پیگیری تصویب طرح های سرمایه گذاری خارجی در حوزه خدمات فنی مهندسی هوافضا ، بسته بندی و انبارداری و چهار طرح سرمایه گذاری در حوزه انرژی های نو نزد هیات سرمایه گذاری خارجی کشور خبر داد.
ایشان همچنین بر مقید بودن مصوبات مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی به زمان و تسریع در فرآیندها و صدور مجوزهای لازم در کوتاهترین زمان ممکن تاکید نمودند و افزودند : همه ما در برابر این موضوع مسئولیم و باید این مهم را وظیفه خود بدانیم .
شایان ذکر است در این جلسه امکان اجرای طرح سرمایه گذاری خارجی خدمات فنی و مهندسی در حوزه هوا فضا ، ساخت قالب های تزریق پلاستیک در مقیاس بزرگ در داخل کشور  و بررسی مشکلات موجود در اجرای طرحهای سرمایه گذاری خارجی در استان در زمینه های نیروگاه های خورشیدی ، بادی و مقیاس کوچک(CHP) مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و پیگیری و هماهنگیهای لازم درخصوص رفع مشکلات بعمل آمد .


۱۰ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لینک ها

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
نقشه صفحه اصلی