بررسی زمینه های مشترک همکاری های اقتصادی بین استان قزوین و جمهوری ازبکستان

بررسی زمینه های مشترک همکاری های اقتصادی بین استان قزوین و جمهوری ازبکستان

جلسه سرمایه گذاری خارجی با موضوع همکاری های اقتصادی بین استان قزوین و جمهوری ازبکستان در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین ، سید محمدعلی قاسمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن خیر مقدم ، با اشاره به ظرفیتها و توانمندی های استان قزوین در بخش های مختلف اقتصادی ، بر وجود زمینه های مساعد و مناسب همکاری های اقتصادی دو طرف تصریح نمود .

ایشان با توجه به وجود دین ، فرهنگ و زبان مشترک و همچنین نزدیکی دو کشور ایران و ازبکستان به یکدیگر بر تقویت مناسبات و افزایش آن تاکید نمودند .

دکتر مریم متقاضی سرمایه گذاری از کشور ازبکستان با تاکید بر لزوم تقویت فعالیت های اقتصادی متقابل ، علاقه مندی کشورش را به توسعه  و گسترش تعاملات با جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها به ویژه در حوزه اقتصادی اعلام نمود .

شایان ذکر است در این جلسه پیگیری خواهر خواندگی شهرهای قزوین و بخارا ، زمینه های همکاری های بازرگانی و سرمایه گذاری صاحبان سرمایه و کسب و کار در استان قزوین و کشور ازبکستان و حضور هیاتی از استان قزوین به کشور ازبکستان و امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت .

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

لینک ها

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
نقشه صفحه اصلی